Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Szanowni Państwo,

Strefawesel.pl - to specjalistyczny portal, skupiający najlepszych usługodawców weselnych w Polsce. Za rozwój naszego serwisu odpowiadają dwa podmioty - agencja marketingowa, z 7-letnim doświadczeniem w reklamie internetowej oraz firma tworząca profesjonalne portale internetowe (ponad 10 lat na rynku). Dzięki naszym niestandardowym działaniom, jesteśmy w stanie dotrzeć do znacznie szerszej grupy Państwa potencjalnych klientów, niż pozostałe platformy internetowe.

Dlaczego nasza oferta jest wyjątkowa?

Pakiet ogłoszeń w cenie jednej reklamyPakiet ogłoszeń w cenie jednej reklamy

Po dodaniu reklamy w portalu strefawesel.pl, Państwa ogłoszenie jest automatycznie umieszczane na naszej drugiej stronie ślubnej - sluby.org. W cenie jednego wpisu otrzymujecie Państwo zatem pakiet ogłoszeń w dwóch serwisach.

Mniejsze wydatki na reklamęMniejsze wydatki na reklamę

Posiadamy kilkukrotnie niższe ceny od konkurencji. Dzięki reklamie u nas, zaoszczędzicie Państwo ok. 200 PLN rocznie - cena naszego pełnego pakietu wynosi jedynie 8 PLN/miesiąc

Większy zasięg ofertyWiększy zasięg oferty

Nasze portale i serwisy generują kilkadziesiąt tysięcy odsłon miesięcznie. Dzięki tak dużej liczbie użytkowników, jesteśmy w stanie dotrzeć do większości Państwa potenccjalnych klientów.

Reklama w social mediaReklama w mediach społecznościowych

Prowadzimy aktywne działania marketingowe na Facebooku, Youtube i Twitterze. Obecnie serwisy te posiadają więcej użytkowników niż Google (wg rankingu Alexa.com) i są podstawowym narzędziem komunikacji z klientami.

Wysokie pozycje w GoogleWysokie pozycje w Google

Realizujemy działania, podnoszące ranking Państwa strony i oferty w wyszukiwarce. Aktualnie jesteśmy pozycjonowani na kilka tysięcy słów kluczowych.

Reklama w smartfonach i tabletachReklama w smartfonach i tabletach

Nasze serwisy są dostosowane do wyświetlania ofert w urządzeniach mobilnych. Ich udział w ruchu internetowym rośnie o ponad 10 punktów procentowych rocznie.


Dodaj usługę po promocyjnej cenie

169zł 96zł *
Dodaj usługę
Zostało już tylko 8 promocyjnych pakietów! Oferta ograniczona do 31.03.2016r.

* Istnieje również możliwość wypełnienia przez nas Państwa oferty. Łączny koszt takiej usługi wynosi 129 zł. Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Dlaczego warto inwestować w reklamę internetową?

Przed erą Internetu zdobywanie klientów polegało przede wszystkim na pozyskiwaniu "poleceń" od osób, które skorzystały już z naszej oferty. Proces ten jest jednak długotrwały i nie zawsze przynosi satysfakcjonujące rezultaty. Obecnie Internet daje ogromną możliwość stworzenia własnej marki w bardzo krótkim czasie, a także dotarcia do nieporównywalnie większej grupy odbiorców niż przy użyciu innych metod. Korzyści widać również w relacji kosztów do uzyskiwanych efektów. Proszę również pamiętać, że większość osób, które obecnie korzysta z Państwa usług, używa Internetu jako pierwszego medium szukanych informacji.

Dlatego właśnie już dzisiaj chcemy zaprosić Państwa do pierwszego portalu ślubnego w Polsce, dbającego o pełen zakres widoczności w Internecie. Dzięki reklamie w naszym serwisie oraz innych portalach, dotrzemy do maksymalnej liczby Państwa potencjalnych klientów. Jesteśmy prawdopodobnie jedyną firmą na rynku, uwzględniającą wszystkie bieżące trendy marketingu internetowego

Dlaczego nie warto ograniczać się do reklamy w jednym serwisie?

Z uwagi na stały spadek ilości zawieranych małżeństw, warto zainwestować środki w dodatkową reklamę. Firmy, które nie zadbają o odpowiednią widoczność swojej oferty, niestety będą musiały pogodzić się z mniejszą liczbą klientów czy nawet zamknięciem działalności. Poniżej prezentujemy wybrane statystyki:

  • Przez pierwsze pół roku 2014 małżeństwo zawarło jedynie 64,1 tys par. Porównując to z rokiem poprzednim daje to spadek o prawie 12 %. (dane udostępnione przez GUS)
  • Ze względu na zmianę norm społecznych, Polacy coraz częściej żyją w związkach partnerskich (konkubinatach) - w 2011 r.(644 tys), było ich więcej o 63% niż w 2002 r.
  • Z powodu braku odpowiednich środków finansowych coraz więcej młodych ludzi (do 30-tki) żyje z rodzicami (44% młodych Polaków). Z tego powodu znacznie mniejsza liczba par decyduje się na wyprawianie okazałych przyjęć

Reklama w strefawesel.pl to najlepsza inwestycja jaką możecie Państwo poczynić dla rozwoju swojego biznesu. Z roku na rok, branża ślubna będzie przeżywać coraz większy kryzys. Niż demograficzny, większa niechęć do zawierania ślubów, emigracja - są to czynniki przez które coraz ciężej będzie Państwu pozyskiwać nowych klientów. Warto już teraz zabezpieczyć się na przyszłość.

Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu