Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Zespół tylko na noc weselną czy poprawiny również?

Kategoria: Impreza weselna
Data dodania: 2014-09-01

Standardem jest wynajęcie zespołu weselnego jedynie na noc weselną. To czy zespół również zagra na poprawinach jest przedmiotem osobnych negocjacji. Nie każdy zespół w ogóle będzie chciał pracować dwa dni z rzędu. Większość w zasadzie nie ma z tym najmniejszego problemu. Oczywistym jest jednak, że w przypadku prowadzenia muzycznej oprawy wesela przez dwa dni, rośnie cena jaką będziemy musieli zapłać za tę pracę. Często cena za drugi dzień grania wynosi połowę stawki za granie tylko podczas nocy weselnej. W większości są to indywidualne stawki zespołów o naprawdę różnych rozpiętościach cenowych.
Jeśli jednak nie chcecie ponosić dodatkowych kosztów w postaci zespołu na poprawiny możecie sami zorganizować oprawę muzyczną tego dnia lub poprosić o to kogoś ze znajomych, może świadków. Popularne jest podłączanie komputera na którym jest przygotowany set muzyczny który będzie leciał przez parę godzin, pod sprzęt nagłośnieniowy jaki udostępnia nam sala weselna.

Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu