Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Kiedy wysłać zaproszenia na ślub i wesele?

Kategoria: Inne
Data dodania: 2014-07-24

Na pewno przynajmniej na miesiąc przed ślubem. Jednak najlepiej, żeby to było troszkę wcześniej. Pamiętaj, że goście też muszą się przygotować na Wasze wesele. Jest to szczególnie istotne dla osób które mieszkają daleko od miejsca w który urządzacie wesele. Niektórzy nasi goście muszą zaplanować sobie dodatkowy dzień wolny na przyjazd i wyjazd ze ślubu. Dzisiaj świat naprawdę pędzi do przodu i często o urlop nie jest tak łatwo jak kiedyś. Dlatego zawsze najlepiej poinformować gości wcześniej. Trzy miesiące w zupełności wystarczą. Jeśli jednak nie chcecie wysyłać zaproszeń tak wcześnie, na kilka miesięcy przed weselem poinformujcie swoich gości chociaż telefonicznie o tym wydarzeniu. A następnie w dogodnym Wam terminie wyślijcie zaproszenia.
Pamiętajcie też, że nie ma sensu wysyłać zaproszeń z dużym wyprzedzeniem gdyż pewne plany w tym temacie mogą się nam pokrzyżować, więc niepotrzebnie będziemy wprowadzali gości w błąd.

Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu