Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Gdzie kupić obrączki?

Kategoria: Inne
Data dodania: 2014-08-05

Żeby ślub mógł odbyć się zgodnie z tradycjami oczywiście potrzebne są obrączki. Zastanawiacie się gdzie można je nabyć? W końcu koszt zakupu obrączek wynosi przynajmniej kilkaset złotych o ile nie klika tysięcy.  Jest kilka sposobów.

Możecie udać się do jubilera gdzie wybierzecie rozmiary jakie potrzebujecie, materiał z jakiego zostaną zrobione itd. Zazwyczaj potrzebujecie do tego jednej wizyty w salonie.

Jest też opcja zakupu obrączek przez Internet, gdzie do wyboru jest wiele ciekawych modeli w atrakcyjnych cena. Jednak zwróćcie uwagę aby zakupy robić tylko w zaufanych miejscach.

Jeśli posiadacie w domu trochę złota którego nie używacie - np zdekompletowane kolczyki, klipsy, urwany łańcuszek itd. Możecie również pomyśleć o przetopieniu złota i z odzyskanego materiału wykonanie indywidualnych obrączek. Po takie usługi musicie zgłosić się do złotnika.

Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu