Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Czy wypada poprosić kogoś z rodziny o zawiezienie nas do ślubu?

Kategoria: Inne
Data dodania: 2014-09-23

Jak najbardziej wypada, wszystko zależy jednak od tego w jaki sposób to zorganizujemy i jak blisko jesteśmy związani z tą osobą. Najważniejsze jest to, aby taka przysługa jaką odda nam ktoś bliski nie wyłączała go ze wszystkich zabaw weselnych z jakich może skorzystać. Jeśli więc nasza prośba będzie dotyczyć tylko przewiezienia nas z domu do kościoła i z kościoła na salę weselną, to nie powinno to stanowić wielkiego problemu.

Pamiętajmy jednak, że w takiej sytuacji musimy zapewnić rodzinie tej osoby przejazd jakimś innym środkiem transportu. Poza tym, po przywiezieniu nas na sale weselną, osoba ta powinna bawić się tak jak inni goście weselni. Wiąże się to z tym, że przejazd nad ranem powinniśmy zapewnić sobie czymś innym - czy to taksówką czy ze znajomymi.

Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu