Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Czy suknia ślubna musi być kupiona w salonie ślubnym?

Kategoria: Pani Młoda
Data dodania: 2014-09-23
Oczywiście, że nie! Jakkolwiek wygodnie jest dokonywać zakupu sukni ślubnej w profesjonalnym salonie, gdyż w zasadzie tylko tam możemy liczyć na profesjonalną pomoc, to jednak wcale nie musimy tego robić.  Jest przecież wiele miejsc w których możemy dokonać zakupu sukni ślubnej. 

1. Jeśli chcemy kupić nową suknię ślubną, mamy do wyboru:
- kupić na różnych targach i targowiskach
- przez Internet w różnych portalach aukcyjnych
- możemy uszyć u projektantki
- z gotowym projektem możemy udać się do krawcowej
- kupić w sklepie sieciowym


 
2. Jeśli chcemy kupić używana suknię ślubną:
- możemy wypożyczyć w wypożyczalni
- kupić używaną przez portale ogłoszeniowe
- dokonać poprawek w sukni którą mamy po mamie, siostrze, koleżance
 
 
Należy jednak pamiętać, że w salonie mody ślubnej oprócz doskonałej opieki, porad, sukni szytej na miarę, możemy również zakupić wszystkie dodatki, takie jak buty, bolerka, welon itd. Jest to szczególnie wygodne dla osób które nie mają dużo czasu na bieganie po różnych sklepach.  Jest jedno ale - do salonu z pewnością musimy się udać dużo wcześniej niż do sklepu sieciowego czy wypożyczalni. Ostateczny termin zamówienia sukni ślubnej w salonie, to 3 miesiące przed ślubem. Należy bowiem uwzględnić czas na kolejne przymiarki, poprawki itd.
 
Uwaga!
Pamiętajcie również, że suknie zakupione przez Internet czy w innych miejscach, gdzie nie będą one szyte na naszą miarę, mogą wymagać dużej ilości poprawek. To oczywiście wiąże się z czasem jaki musimy na nie przeznaczyć oraz oczywiście dodatkowymi kosztami.
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu