Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Czy na weselu podawać tylko wódkę?

Kategoria: Impreza weselna
Data dodania: 2014-09-23
Czy na weselu wypada podawać tylko jeden rodzaj alkoholu? Planujecie serwować tylko schłodzona wódkę?

Jeśli takie były wasze plany na weselny alkohol, warto również rozważyć jeszcze jedną opcję. Wódka jako podstawowy alkohol weselny, a wino jako dodatkowy alkohol dla osób, które nie piją wódki.

Jak wiadomo dzień ślubu jest naszym wyjątkowym dniem, jednak wesele organizujemy przede wszystkim z myślą o naszych bliskich. Wszystkie aspekty wesela dobieramy tak, aby to właśnie im podobała się nasza impreza. Dlatego warto pomyśleć między innymi o osobach które nie piją wódki, a mimo wszystko chciałby wznieść toast za nasze zdrowie. Dobrym rozwiązaniem jest więc zapewnienie kilku, kilkunastu butelek wina, które będą alternatywą dla wódki. Dotyczy to w szczególności kobiet, które zamiast przysłowiowej "pięćdziesiątki" zdecydowanie wolą wypić lampkę wina.

Jeśli zakup dodatkowego alkoholu spowoduje przekroczenie waszego budżetu weselnego, możecie poprosić Waszych gości weselnych, żeby zamiast kwiatów przynieśli Wam butelkę wina.
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu