Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Zespół weselny Krakersi

Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Legnica, ogłoszenie oczekuje na aktywację

Krakersi to grupa przyjaciół, których połączyła wspólna pasja - tworzenie muzyki. Dlatego każdy utwór w naszym wykonaniu to taniec żywiołów. Zawsze gramy w stu procentach na żywo, co nadaje każdej imprezie niepowtarzalny klimat. Poniżej prezentujemy wybrane opinie o naszej grupie.


Kasia i Michał - 20.09.2014
"Ogromne podziękowania dla Krakersów za niesamowitą oprawę muzyczną i poprowadzenie naszego wesela !!! To nie jest "kapela biesiadna" tylko w pełni profesjonalny zespół, w wykonaniu którego nawet "Żono moja" brzmi w 100% rasowo. Panowie grają jak to się mówi "do buta", nóżka sama tańczy i zero podkładów - wszystko na żywo do samego końca a solówki no po prostu niepowtarzalne :-) Nasi goście byli pod ogromnym wrażeniem i każdy pytał gdzie znaleźliśmy taką fajną kapelę na wesele? I słówko na koniec : koniecznie trzeba ich posłuchać na żywo ponieważ żaden film dobrze nie odda wrażenia."

Marta i Mariusz 03.08.2013

Prawdziwi profesjonaliści!!!! Goście byli pod wielkim wrażeniem i nie chcieli schodzić z parkietu, nogi same rwały się do zabawy. Bardzo mili i uprzejmi panowie,super kontakt, głownie dzięki nim zaliczamy nasze wesele do bardzo udanych. Z czystym sumieniem polecamy wszystkim tym którzy szukają dobrego zespołu. DZIĘKUJEMY :)

Dominika i Piotrek 9.10.2010
"Dziękujemy za świetną muzykę i super zabawę na naszym weselu. Byliśmy zachwyceni profesjonalizmem i otwartością zespołu. Goscie weselni wspominają wyśmienitą zabawę z Krakersami do dziś, my także. Szczerze polecamy. Wielkie dzięki!!! :-)"

 

Więcej opinii znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.


Wybrane filmy video

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu