Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Cover Band Prestiż Jelenia Góra

Telefon:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Jelenia Góra, ogłoszenie oczekuje na aktywację
Kontakt z Cover Band Prestiż Jelenia Góra

Nasz zespół specjalizuje się w oprawie muzycznej uroczystości weselnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy duże obycie sceniczne. Każda impreza jest prowadzona przez nas dynamicznie i jednocześnie z klasą. W swojej ofercie posiadamy ponad 700 coverów. Stale powiększamy ten dorobek, dołączając hity muzyki polskiej i światowej.  Sporym zainteresowaniem na naszych weselach cieszy się specjalny blok dla młodzieży. Na poprawinach organizujemy zabawy karaoke. 

Dysponujemy najwyżej klasy sprzętem, najbardziej cenionych firm w branży. Posiadamy zestaw nagłośnieniowy dużej mocy oraz sprzęt oświetleniowy, stwarzający niesamowity klimat na naszych imprezach.

W celu uzyskania większej ilości szczegółów, prosimy o zapoznanie się z ofertą na naszej stronie internetowej lub skorzystanie z poniższego formularza kontaktowego.


Zapraszamy do zapoznania się z materiałami video i mp3

www.youtube.com/watch?v=FJPoaJgjgW4


Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu