Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Zamek Neptun- sala weselna Łeba

Telefon:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Łeba, ogłoszenie oczekuje na aktywację

Zamek Neptun w Łebie to miejsce w którym spełnią Państwo swoje marzenia o pięknym, eleganckim weselu w bardzo romantycznej scenerii. Zamek Neptun położony jest bowiem nad samym brzegiem Morza Bałtyckiego w otoczeniu pięknej przyrody.

Organizacja ślubu i wesela w takim miejscu to gwarancja doskonałej zabawy, niezapomnianych wspomnień wszystkich gości oraz przepięknych zdjęć w niebanalnej scenerii.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę weselną oraz kawiarnię. Zajmujemy się również kompleksowym przygotowaniem menu weselnego. Ceny zaczynają się już od 220 zł od osoby.

Dysponujemy również miejscami noclegowymi dla gości weselnych.


Za wystrój sali zadba nasz profesjonalny personel, który dostosuje dekorację do Państwa wymagań oraz charakteru całego wesela.

Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze imprez okolicznościowych, takich jak wesela i śluby, daje Państwu gwarancję przeżycia pięknych chwil w tym najważniejszym dla Państwa dniu.

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu