Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Wideofilmowanie - Łódź, Włocławek, Płock

Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Kaszewy Dworne, ogłoszenie oczekuje na aktywację
Kontakt z Wideofilmowanie - Łódź, Włocławek, Płock

Co nas wyróżnia?

Wierzymy, że są to przede wszystkim wyniki naszej pracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy w jaki sposób spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Poza reportażami ślubnymi zajmujemy się także realizacją teledysków dla zespołów muzycznych, obsługujemy imprezy firmowe, integracyjne, sympozja etc.

 

Sprzęt
Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie HD, posiadamy kamery firmy Sony. Istotnym elementem naszego wyposażenia jest ramię kamerowe (kran). Pozwala ono na realizacje ciekawych i stabilnych ujęć, zapewniających doskonałe zdjęcia i filmy.

 

System lektorski
Z uwagi na coraz większą ilość zapytań Klientów, dotyczących realizacji własnej narracji na stworzonych przez nas filmach, wyposażyliśmy naszą montażownię w system narracyjny. Dysponujemy wygłuszonym studiem nagraniowym, zawierającym mikrofon pojemnościowy, który pozwala rejestrować wypowiedzi oraz śpiew bez zbędnych szumów czy pogłosów .

 

Oświetlenie
Każda z naszych kamer wyposażona jest w dodatkowe LED oświetlenie wpływające na nasycenie barwne i doskonałość rejestrowanych scen tuż przed kamerą. Lampy na kamerowe wyposażone są w system podwójnego balansowania bieli dzięki czemu kolory jakie rejestruje kamera są nasycone.


Przykładowe realizacjeFormularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu