Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Wideofilmowanie 1600zł!!!!!!

Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Gdańsk, ogłoszenie oczekuje na aktywację
Kontakt z Wideofilmowanie 1600zł!!!!!!

Oferujemy usługi z zakresu produkcji filmowej. Do każdej wykonywanej przez nas pracy podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem, tworząc filmy odzwierciedlające atmosferę pełną miłości, radości i emocji, do których będą Państwo chętnie wracać po latach. Naszą ofertę opieramy na innowacyjnym podejściu do tematyki weselnej. Film ślubny uzupełniony jest sesją plenerową, realizowaną innego dnia w dogodnym dla Państwa terminie. film z wesela w połączeniu z kilkoma klipami muzycznymi odbiega od nudnych, kilkugodzinnych reportaży z uroczystości. Zapraszamy do współpracy. Pracujemy na terenie całej Polski.

Cennik usług Kamerzysta Gdańsk

Oferujemy Państu usługi w zakresie Video wszelkich imprez okolicznościowych. Doskonale odnajdziemy się, oraz zarejestrujemy każdą chwilę na: Ślubie Chrzcie I Komuni Świętej Studniówce Urodzinach Ponadto oferujemy wykonanie filmów reklamowych dla firm itp. Gotowy materiał otrzymują Państwo w najwyższej jakości Full HD na płycie DVD lub Blu-ray. FILM ŚLUBNY : Reportaż od przygotowań do oczepin: przygotowania p. Młodych (fryzjer...itd) przygotowanie p. Młodych (ubieranie) błogosławieństwo Urząd Stany Cywilnego, kościół (w tym przejazd) wesele (do ok. 1:00 w nocy czas do ustalenia) teledysk ślubny (realizowany innego dnia w dogodnym dla Państwa terminie) Państwo Młodzi otrzymują film na płytach DVD i Blu-ray. czas trwania to około 2h w trzech kopiach NA PŁYCIE DVD, oraz jednej na płycie Blu-ray (specjalne płyty z kolorowym nadrukiem w pięknych okładkach)! W swojej pracy wykorzystujemy: slidecam steadicam Naturalnie oferta jest otwarta na sugestie p. Młodych. Wszystkie szczegóły uzgadniamy na spotkaniu.

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu