Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Villa Nova Dom Gościnny

Telefon:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Jelenia Góra, ogłoszenie oczekuje na aktywację
Kontakt z Villa Nova Dom Gościnny

Villa Nova Dom Gościnny usytuowany jest w przepięknym zakątku Polski - Karkonoszach. Lokalizacja na trasie Jelenia Góra - Karpacz gwarantuj przepiękne widoki na góry, jak również bliskość atrakcji tych dwóch miejscowości.

Villa Nova oferuje Państwu noclegi w przepięknych dwuosobowych pokojach oraz wygodnych apartamentach. Do Państwa dyspozycji są 22 miejsca noclegowe, w tym 13 sypialni i 10 łazienek. Wszystkie pomieszczenia w naszym hotelu zostały urządzone z elegancją i klasą. Cenimy sobie spokój, harmonię i ekologię, dlatego staramy się to przenieść do codziennego funkcjonowania w hotelu. Do przygotowywania posiłków w naszej restauracji, z której mogą korzystać jedynie goście hotelowi, bardzo często wykorzystujemy doskonałe lokalne produkty. Standardowo do noclegu wliczone jest śniadanie.

W przeciwieństwie do innych obiektów położonych w naszej okolicy, my z przyjemnością witamy gości na krótkie pobyty, nawet te jednodniowe.

Istnieje również możliwość wynajęcia całego obiektu. Doskonale się to sprawdza w przypadku małych imprez lub dla zapewnienia noclegów gościom weselnym.

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu