Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

VERDI Dom Restauracyjny

Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Międzybrodzie Bialskie, ogłoszenie oczekuje na aktywację

Atutem VERDI Domu Restauracyjnego jest jego ustronne położenie w najpiękniejszym zakątku Podbeskidzia, obiekt znajduje się tylko 15 minut od Bielska-Białej i Żywca, nad samym jeziorem Międzybrodzkim, z widokiem na malowniczą górę Żar. Verdi posiada 3 sale weselne, ale organizuje tylko jedno przyjęcie w danym dniu dbając o wyjątkowość imprezy i intymność swoich gości. Rozwiązania wewnątrz budynku i różna wielkość sal weselnych Verdi pozwalają na organizację zarówno dużych wesel, jak i kameralnych, eleganckich przyjęć. Do budynku Verdi przynależy parking z miejscami dla 50 samochodów, kaskadowy taras połączony z salą oraz drewniany taras nad samym jeziorem, który stanowi świetną propozycję na organizację outdoorowych poprawin grillowo-piknikowych. Verdi Dom Restauracyjny dysponuje 54 miejscami noclegowymi. Wyjątkowość oferty Verdi to również dwa rodzaje menu: Tradycja Polska już 165zł oraz wykwintna oferta weselna Cztery Pory Roku z serwowaniem restauracyjnym już od 239zł. Verdi ma również świetną ofertę dla szukających miejsca na ślub plenerowy. Verdi organizuje śluby plenerowe na malowniczym tarasie lub w jednej z sal weselnych, które bardzo szybko można zaaranżować jako sale zaślubin. W Verdi nie jest pobierana opłata serwisowa za alkohol tzw. ,,korkowe" lub proponowany jest również opcjonalnie bardzo bogaty Open Bar z profesjonalną obsługą barmańską i drinkami na bazie markowych alkoholi. Konsultanci ślubni Verdi pomagają Parom Narzeczonych w odnalezieniu pożądanych usługodawców (Dj, fotograf, salony jubilerskie, wizaż, video filmowanie itp.), gdzie na hasło Verdi pary uzyskują znaczne rabaty.

Cennik usług Sala weselna Międzybrodzie Bialskie

Ceny: 179zł - 299zł: Rabaty i promocje: udzielamy zniżek na wszystkie wolne terminy sobotnie w miesiącach kwiecień i maj w 2016 r. w postaci darmowych miejsc noclegowych (50 miejsc) / przy weselach powyżej 60 osób dorosłych. Udzielamy 10% rabatu na wesela sobotnie i piątkowe w miesiącach od listopada do marca. Udzielamy 10% rabatu na wesela poniedziałek - czwartek i oferujemy do wyboru prezent: - darmowe noclegi dla gości weselnych (50 miejsc) lub: - tygodniowe wczasy z pełnym wyżywieniem dla Pary Młodej w pierwszej połowie czerwca w ośrodku wypoczynkowym Magra Holiday Club nad Bałtykiem (www.magraclub.pl) / przy weselach powyżej 60 osób dorosłych. Uwaga!!! Nowość - wesele all inclusive: ekskluzywne menu, 1 bufet ekstra do wyboru (śródziemnomorski, azjatycki, słodki, biesiadny), Open Bar z profesjonalną obsługą barmańską, fotograf, video filmowanie, bukiet ślubny, florystyka kościoła i samochodu, 50 miejsc noclegowych): 599zł/osoba!

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu