Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Studio Pemodelan

Telefon:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Warszawa, ogłoszenie oczekuje na aktywację
Kontakt z Studio Pemodelan

Myślą przewodnią powstania i działania Studia Pemodelan jest HOLISTYCZNE PODEJŚCIE do zdrowia klienta. Co to oznacza? Każdy nasz klient jest postrzegany i traktowany indywidualnie. Dbamy o harmonię zarówno jego ciała jak i duszy.

Wypracowaliśmy już autorskie programy, dzięki którym pomożemy klientom modelować ich ciała, ale także leczyć schorzenia narządu ruchu przy równoczesnym możliwie jak najlepszym usuwaniu skutków stresu współczesnego życia. Mówimy tu o przywracaniu właściwego napięcia mięśni, ścięgien, powięzi, o usuwaniu z organizmu toksyn, nadmiaru wody, tłuszczu itd. itp. ale także o relaksującym przebiegu wszystkich działań i czynności w Studio.

Wszelkie zabiegi, czy masaże dobieramy precyzyjnie w zależności od potrzeb i problemów klienta.

Nasze usługi nabywane przez portale zakupów grupowych są przez nas traktowane i wykonywane zawsze starannie i tak, jakbyście Państwo byli już naszymi klientami. Nasze starania doceniło już ponad dwa tysiące klientów.

Mieścimy się w centrum Warszawy, w niepowtarzalnej, kameralnej przestrzeni, łączącej stare z nowym.

Studio Pemodelan jest miejscem, w którym doświadczony zespół fizjoterapeutów i dyplomowanych masażystów zajmie się Państwem w zacisznej, przyjaznej i relaksującej atmosferze.

W naszej ofercie znajdują się zabiegi lecznicze, modelujące sylwetkę i antystresowe. Jeśli chcecie Państwo zadbać o wygląd swojego ciała, wysmuklić sylwetkę, zmniejszyć, a nawet zniwelować bóle, czy nauczyć się, jak zwalczyć stres ? Studio Pemodelan jest miejscem właśnie dla Państwa.

Cennik usług Odchudzanie i masaże Warszawa

Na wszystkie masaże i terapie odchudzające proponujemy Państwu

RABAT 35%*

Niezastąpiona podczas odchudzania analiza Kwantowym Magnetycznym Analizatorem QUANTUM w cenie tylko 119 zł.

*(rabat nie dotyczy suplementów diety)

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu