Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Sala weselna w Siedlęcinie

Telefon:
Pokaż numer telefonu
Adres:
Siedlęcin, 58-508, Długa 22

Sala weselna w Siedlęcinie to idealne miejsce do zorganizowania wesela nawet na 140 osób. Dogodnie położona (zaledwie 7 km od Jeleniej Góry) jest doskonałą alternatywą do organizacji wesela w hotelach czy restauracjach. Tutaj to Państwo mogą zorganizować wszystko: indywidualnych kucharzy, obsługę kelnerską, zespół itd. Wszystkie te rzeczy mogą Państwo dostosować pod włąsne wymagania i preferencje. W razie potrzeby możemy jednak polecić zaprzyjaźniony zespół kucharzy czy doskonałą firmę dekorującą.

Sala weselna w Siedlęcinie posiada odpowiednio wyposażoną kuchnię dostosowaną do obsługi dużych imprez. Istnieje również możliwość wpożyczenia obrusów i naczyń.

Do sali weselnej przynależy duży parking na którym z pewnością pomieszczą się wszystkie samochody. Obok znajduje się plac zabaw.

 

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu