Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Sala kominkowa w Jeleniej Górze

Komórka:
Pokaż numer komórki
Adres:
Jelenia Góra, 58-500, Wiejska 15b

Sala kominkowa w Jeleniej Górze to kameralna sala weselna idealna do zorganizowania niewielkich wesel. W naszym miejscu najlepiej będzie się bawić 20 - 30 osób. Choć miejsce rozmiarem odbiega od wielkich sal weselnych, to jest naprawdę urocze - umeblowane w stare antyki i wygodne kanapy. Zimą czy jesienią można napalić w kominku, co nadaje niesamowity klimat każdej imprezie.

Sala kominkowa posiada dogodną lokalizacje - praktycznie w samym centrum Jeleniej Góry.

Istnieje możliwość skorzystania z naszego nagłośnienia idealnego do puszczania muzyki z komputera. Na życzenie klientów udostępniamy również rzutnik - często wykorzystywany do wyświetlania zjęć Pary Młodej.

Naszą zaletą jest również elastyczność - w zależności od Państwa wyboru, to my możemy przygotować jedzenie, poszukać DJ'a i udekorować salę. Jeśli jednak Państwo mają ochotę zająć się tym sami, nie mamy nic przeciwko. Każde negocjacje wchodzą w grę - również cenowe.

Sala do wynajęcia jest dostępna również na pozostałe imprezy - takie jak komunie, chrzciny, imprezy urodzinowe, konferencje. Przy samym lokalu znajduje się bardzo duży parking.

Gwarantujemy atrakcyjne, niskie ceny!

 

 

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu