Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Dydaktyczny

Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Kobierzyce, ogłoszenie oczekuje na aktywację
Kontakt z Ośrodek Rehabilitacyjno-Dydaktyczny

Jesteśmy obecni na rynku od 1999 roku. Przez ten czas odwiedziło nas ponad 2 tys. osób. Nasze kuracje organizujemy przez cały rok. Zabiegi opracowane są przez mgr Bożenę Pest - sprawdzone i przeprowadzane od 15 lat na 180 turnusach (3-15 osobowych).


Wczasy odchudzające i oczyszczające trwają 7-21 dni, przywracają zdrowie, umożliwiają skuteczne i trwałe odchudzanie poprzez głodówkę oczyszczającą - naturalny detoks organizmu. W programie są też 3-dniowe kuracje weekendowe. Wczasy odchudzające organizowane są w górach, w Karpaczu - w hotelu "Dwa Potoki" oraz nad morzem, w Pogorzelicy - w ośrodku wczasowym "Sandra".

Poniżej prezentujemy wybrane opinie kuracjuszy:


"Pani Bożenka to super osoba. Byłam już trzeci raz na głodówce, ale za każdym razem jest lepiej. Pobyt na głodówce to niezapomniane wrażenia i niesamowici ludzie. Opieka rewelacyjna oraz atmosfera. Wszystkim polecam."


"Każdy dzień był trudny. Głód, głód, ból żołądka, gorączka... słońce za oknem dodawało mi energii, spacery z Anią, mądre słowa Pani Bożeny. Nie wiem co powoduje, że to wszystko pozwala nam przetrwać te dni/ chęć schudnięcia, ozdrowienie. Wiem jedno, sama bym tego nie przeszła. Mam nadzieję, że wrócę."


"Najlepiej wydane pieniądze w moim życiu"

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu