Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Oprawa muzyczna przyjęć weselnych Piotr Jamioł

Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Pruszcz Gdański, ogłoszenie oczekuje na aktywację
Kontakt z Oprawa muzyczna przyjęć weselnych Piotr Jamioł

Zawsze staramy się, aby dzień ślubu był dla Państwa wyjątkowy. Ten szczególny dzień może jeszcze lepiej zapisać się w Państwa pamięci dzięki oprawie muzycznej tria 2-5-1 z wykorzystaniem dzieł klasycznych, filmowych oraz jazzowych. W naszym repertuarze posiadamy dzieła m.in. Schuberta,Pachelbela i Gershwina.

 Zajmujemy się również oprawą muzyczną niestandardowych przyjęć. Poniżej przedstawiamy wybrane opinie:

 

Ślub w kaplicy na Zamku w Gniewie
Nie znajdę słów, aby opisać swój zachwyt Państwa oprawą muzyczna naszego ślubu. Było cudownie, z całego serca dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą ceremonię. Goście byli oczarowani Pani śpiewem, jeden z wujków to niemal całe wesele Panią wspominał i zachwycał się:) cudowny śpiew.... przepiękna muzyka... nie mogłabym wyobrazić sobie piękniejszego ślubu"

Katarzyna i Łukasz

10 września 2011 Jeżewo
„Chcielibyśmy Państwu bardzo serdecznie podziękować za wzbogacenie naszej uroczystości wspaniałym ciepłym głosem, który wniknął w serca naszej rodziny, a także za romantyzm i wzruszenie, które wypełniło kościół za sprawą Pańskich skrzypiec. Przyjemnie było nam słyszeć pochwały na temat tak pięknej oprawy muzycznej płynące od gości weselnych jak i ks. Proboszcza. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy wielu sukcesów."

Magdalena i Tomasz

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu