Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

MAZDA 6

Telefon:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Bochnia, ogłoszenie oczekuje na aktywację
Kontakt z MAZDA 6

Oferujemy Państwu wynajem do ślubu pięknych samochodów marki Mazda 6 roczniki 2017 w kolorach Snowflake White oraz Soul Red. Oferta wynajmu do ślubu obejmuje : * Przyjazd po Pana Młodego * Wspólny przyjazd po Panią Młodą * Przewiezienie Państwa Młodych do Kościoła * Po uroczystości przejazd na salę weselną * Przejazd na sesję fotograficzną * Oryginalne tablice rejestracyjne (do wyboru) * Sympatyczny kierowca ubrany stosownie do okoliczności * Przejazd do około 200km Cena usługi to 500 -699 zł Opcje dodatkowe : * Indywidualne przystrojenie samochodu kwiatami * Przejazd powyżej 200km * Przejazd na poprawiny * Transport gości w trakcie trwania całego wesela 8-osobowym vanem lub 2 samochodami osobowymi Obsługujemy teren Małopolski posiadamy wolne terminy na rok 2018 !!!!

Cennik usług Samochód Bochnia

cena od 500 do 699 PLN obsługa całej uroczystości z transportem gości weselnych po zabawie 1400 PLN ( auto dostępne przez cały czas )

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu