Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Gmmstudio Wideofilmowanie

Telefon:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Jelenia Góra, ogłoszenie oczekuje na aktywację
Kontakt z Gmmstudio Wideofilmowanie

Każdej Młodej Parze podczas ślubu i wesela towarzyszy stres. Przez niego często zapominamy jak ten jeden z naszych najpiękniejszych dni w życiu wyglądał i przebiegał. Braliśmy w nim udział ale wszystko jest jakby za mgłą... Jeżeli pragniesz mieć wiecznie żywe wspomnienie ze swojego weselna najlepiej jest skorzystać z naszych usług wideofilmowania.

Profesjonalna ekipa pracowników dyskretnie ale jednocześnie z ogromnym wyczuciem utrwali Wasz ślub i wesele. Niesamowita pieczołowitość w doborze najlepszych i najciekawszych momentów z tego wieczora sprawi, że film z Waszego wesela będzie wyjątkową pamiątką.

Dzięki kilkunastominutowemu filmowi, w każdym momencie będziecie mogli powrócić do tamtych, jakże ważnych chwil. Nasze filmy są również doskonałą pamiątką dla gości weselnych.


Ważne! Posiadamy zezwolenie Kurii na filmowanie miejsc sakralnych.

 

Przykładowe realizacje:


Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu