Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Beauty & Hair - Salon fryzjerski i wizażu

Telefon:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Jelenia Góra, ogłoszenie oczekuje na aktywację
Kontakt z Beauty & Hair - Salon fryzjerski i wizażu

Ślub i wesele to czas kiedy Panna Młoda i Pan Młody powinni wyjątkowo wyglądać. Doskonała prezencja w dużej mierze zależy również od fryzury. Jest to szczególnie istotne w przypadku Panny Młodej.

Dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego salonu fryzjerskiego. Każdą naszą klientkę traktujemy bardzo wyjątkowo, gdyż zdajemy sobie sprawę, że każda z nas ma inne potrzeby. Podpowiadamy odpowiednie rozwiązania dopasowane do typu i urody kobiet, niezależnie od tego czy dotyczy to farbowania, cięcia czy upięcia fryzury ślubnej.

Specjalnie dla przyszłych Panien Młodych oraz ich gości wprowadziliśmy usługę Hair & Make-Up, która polega na przeprowadzeniu specjalistycznych usług w zakresie fryzjerstwa i makijażu, nie tylko Pannie Młodej ale i innym gościom weselnym. Chcesz abyśmy przyjechali do Ciebie do domu? Uczesali Ciebie, Twoją Mamę, świadkową i siostrę? Nie ma najmniejszego problemu - wystarczy wcześniej umówić takie spotkanie.

 

Cennik usług Fryzjer Jelenia Góra

Fryzura ślubna 120 zł
Próbna fryzura ślubna 70 zł
Makijaż ślubny 90 zł
Próbny makijaż ślubny 70 zł

 

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu