Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Fotoklaps - fotografia ślubna Jelenia Góra

Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Jelenia Góra, ogłoszenie oczekuje na aktywację

IMG_5128 (2)

Nazywam się Dominik Wodyk i zajmuje się zawodowo fotografią ślubną. Ślub to piękne wydarzenie w życiu każdego z nas, dlatego robię wszystko co w mojej mocy, by uchwycić te wyjątkowe chwile na zdjęciach. W swojej pracy wykorzystuję najwyższej klasy sprzęt fotograficzny oferując Państwu profesjonalne fotografie. Mam wiele pomysłów na zdjęcia ślubne, które konsekwentnie realizuję i z przyjemnością połączę je z Państwa oczekiwaniami. Jako fotograf ślubny gwarantuję, że zrobię wszystko, aby byli Państwo zadowoleni z naszej współpracy i jednocześnie rekomendowali moje usługi. Od początku mojej działalności staram się, aby moja pasja do fotografii stała się również zawodem, w którym pragnę nieustannie udoskonalać swój warsztat.

Jeśli są Państwo zainteresowani kreatywnymi zdjęciami ślubnymi proszę o kontakt. Pracuję głównie w Jeleniej Górze, Złotoryi i okolicach.

Chętnie wykonam dla Ciebie zdjęcia biznesowe, produktowe, reportaż, sesję portretową czy narzeczeńską. Posiadam również przenośne mini studio, które pozwala mi na wykonywanie zdjęć u klienta w domu.

Jestem otwarty na propozycje i pomogę Ci zrealizować Twój pomysł. Skontaktuj się  ze mną w celu ustalenia szczegółów. Zapraszam na moją stronę www.fotoklaps.pl

 

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu