Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Fotografia PewnegoDnia.pl

Telefon:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Tarnowskie Góry, ogłoszenie oczekuje na aktywację

Oferuję Państwu reportaż fotograficzny, który w wyjątkowy sposób utrwali najważniejsze momenty Dnia Ślubu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Oferuję Państwu reportaż fotograficzny z całego dnia ślubu od ustalonej godziny porannej do około 0:30 (po oczepinach). W tym czasie powstają ujęcia z poszczególnych części: przygotowania, ceremonia, zabawa, mini plener tego samego dnia (jeśli Państwo Młodzi wygospodarują 1,5 ? 2 godzin czasu na zdjęcia) lub plener w innym dniu. W zależności od wybranego pakietu oraz ustaleń indywidualnych gotowy produkt zawiera: - określoną liczbę wyselekcjonowanych oraz dokładnie obrobionych zdjęć (100 - 350 szt w zależności od pakietu) zapisanych na spersonalizowanym DVD lub pendrive - wysokiej jakości klasyczny album lub fotoksiążkę - prezentację multimedialną z wybranych fotografii Istnieje możliwość zamówienia pakietu bez albumu/fotoksiążki, tylko w formie zapisu cyfrowego. Staram się odpowiednio dopasować ofertę do określonych potrzeb klienta, w celu uzyskania pełnego zadowolenia. Szczegóły zlecenia oraz koszt określam po ustaleniu indywidualnych wymagań klienta. W swojej ofercie posiadam 5 standardowych pakietów, które mogą ulegać modyfikacjom. Ceny rozpoczynają się od 2000 zł. Pracuję na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszam.

Cennik usług Fotograf Tarnowskie Góry

Staram się odpowiednio dopasować ofertę do określonych potrzeb klienta, w celu uzyskania pełnego zadowolenia. Szczegóły zlecenia oraz koszt określam po ustaleniu indywidualnych wymagań klienta. W swojej ofercie posiadam 5 standardowych pakietów, które mogą ulegać modyfikacjom. Ceny rozpoczynają się od 2000 zł.

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu