Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Ford Mustang - auto, samochód do ślubu na wesele - Jelenia Góra - tani wynajem

Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Jelenia Góra, ogłoszenie oczekuje na aktywację
Kontakt z Ford Mustang - auto, samochód do ślubu na wesele  - Jelenia Góra - tani wynajem

Ta oferta została przygotowana dla osób, które chcą wynająć wyjątkowe auto do ślubu w Jeleniej Górze w stosunkowo niskiej cenie. Ford Mustang to legenda amerykańskiej motoryzacji – marzenie wielu pokoleń. Po raz pierwszy od ponad 50 lat pojawił się także w europejskich salonach. Ford najwidoczniej dostosował się do naszych standardów, co przełożyło się na bardzo dobre wykończenie wnętrza pojazdu. W porównaniu do poprzednich generacji, wszystkie elementy prezentują wysoką jakość i są ze sobą dobrze spasowane. Auto z zewnątrz robi piorunujące wrażenie - wszędzie wzbudza zainteresowanie. Samochód jest do wynajęcia w Jeleniej Górze i okolicach. W cenie wynajmu znajduje się:

- dojazd do Pana Młodego*

- przejazd po Panią Młodą*

- przejazd do kościoła*

- przejazd na salę weselną*

- wynajem kierowcy

 

*Dojazd jest bezpłatny tylko w okolicach Jeleniej Góry.

 

Mustang ma również niestety swoje minusy, na co proszę zwrócić uwagę – poza kierowcą, do środka mogą wejść maksymalnie trzy osoby. Jest to auto sportowe, więc z tyłu, nad głową jest dość mało miejsca, jednak osoby mające nawet ponad 190 cm wzrostu, nie powinny mieć problemu z przejechaniem kilkudziesięciu kilometrów.

 

Auto wynajmujemy do ślubu – na wesele i inne imprezy okolicznościowe. Miasto naszej działalności to przede wszystkim Jelenia Góra, jednak na życzenie, samochód możemy wynająć również w sąsiednich miejscowościach (do ok. 30 km). Obecnie mamy wolne wszystkie możliwe terminy.

 

W tej cenie na pewno trudno będzie znaleźć lepszy samochód na wesele. Tym bardziej, że w Jeleniej Górze jest dość mała pula aut do ślubu. Zapraszam do kontaktu!

Cennik usług Samochód Jelenia Góra

699 PLN

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu