Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

FilmWay - Twoje wspomnienia w dobrych rękach

Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Mrozy, ogłoszenie oczekuje na aktywację
Kontakt z FilmWay - Twoje wspomnienia w dobrych rękach

Wierzę, że film to coś więcej niż tylko obraz i dźwięk. Film to magia chwili, a ja jako pasjonat filmowania pragnę uwiecznić tych chwil jak najwięcej. Chętnie pomogę Wam uwiecznić jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu.

Cennik usług Kamerzysta Mrozy

Pakiet podstawowy: 1. Czołówka zmontowana z nagranego materiału wraz z wybraną przez Was muzyką. 2. Ubieranie Pana Młodego oraz Panny Młodej. 3. Błogosławieństwo. 4. Ceremonia zaślubin w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. 5. Zabawa weselna, tort, oczepiny do godz. 01:00. Dodatkowo w kościele lub USC i na sali weselnej do rejestracji dźwięku oprócz kamery używam również profesjonalnego rejestratora dźwięku, dzięki czemu jakość jest nieporównywalnie lepsza. Jako produkt końcowy otrzymujecie dynamicznie zmontowany film weselny w jakości HD o długości maks. 1,5 h na 2 kompletach płyt DVD wraz z pudełkiem i okładką. Zapewniam Was, że nawet przez chwilę nie będziecie się nudzić przy seansie. Znam swoje umiejętności i jestem pewien że spełnię Wasze oczekiwania, dlatego moja propozycja cenowa jest również adekwatna i przynosząca szczęście obu stronom :) Cena: 1.777 zł Zdaję sobie sprawę, że przy realizacji filmu weselnego indywidualne podejście jest kluczowe dlatego proponuję również dodatkowe opcje, które możecie dodawać według własnego uznania. Im więcej ich wybierzecie tym proporcjonalnie większy rabat mogę Wam zaoferować. Opcje dodatkowe: Animowana czołówka wybrana przez Was: +80 zł Dodatkowy materiał z przygotowań Panny Młodej u fryzjerki, kosmetyczki itd.: +100 zł Dodatkowy materiał z pleneru w innym terminie niż ślub: +300 zł Teledysk weselny pod wybraną przez Was piosenkę w ciągu 2 tyg. dostępny on-line: +50 zł Chętnie do Was przyjadę, przedstawię wszystko dokładniej i odpowiem na wszystkie Wasze pytania oraz wątpliwości. Jestem pewien, że ustalimy warunki umowy które zadowolą obie strony :)

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu