Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Filmowanie DSLR

Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Żmigród, ogłoszenie oczekuje na aktywację
Kontakt z Filmowanie DSLR
Nudzą was standardowe filmy ślubne słabej jakości i niestabilnym obrazem? To dobrze trafiliście GP Film jest firmą, w której priorytetami są jakość oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki połączeniu nowoczesnego sprzętu, kreatywności i pasji, wykonane produkcje potrafią spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. W naszych produkcjach Opowiadamy przemyślane historie z pomysłem i smakiem. Nagrania doprawiamy muzyką stanowiącą integralny i bardzo ważny element całego filmu.

Cennik usług Kamerzysta Żmigród

Pakiet podstawowy obejmuje - Przygotowania Pani i Pana Młodego , - Ceremonia, - Pierwszy taniec. Film do 10 min Czas realizacji do 30 dni od daty nagrania materiału.1300 zł Pakiet podstawowy plus zawiera: - Przygotowania Pani i Pana Młodego , - Ceremonia,- Pierwszy taniec. - Zabawa do 22:00 Dwa klipy do 4 min i 10 min Czas realizacji do 30 dni od daty nagrania materiału.1500 zł Pakiet rozszerzony zawiera : - Przygotowania Pani i Pana Młodego , - Ceremonia, - Pierwszy taniec. - Zabawa weselna ( do 1:00 ) Klip do 4 min Film do 90 min 2000 zł Pakiet rozszerzony zawiera plus : - Przygotowania Pani i Pana Młodego , - Ceremonia, - Pierwszy taniec. - Zabawa weselna ( do 1:00 ) - Podziękowania dla rodziców klip do 4 min Klip do 4 min Film do 90 min 2500 zł Dodatkowa godzina nagrania w dniu ślubu 200 zł Możliwe jest również nagranie dodatkowych filmów nie dołączonych do pakietu do 4 min :- Podziękowania dla rodziców- Zaproszenie na ceremonie zaślubin- Wspólne nagranie pary przed ślubem.- Plener przed lub po ślubie. cena poza pakietem 400 zł ceny w pakiecie obliczane są indywidualnie. Każde nagranie wykonywane jest w ciągu jednego dnia przed lub po ślubie. Do każdego pakietu można dołączyć ujęcia wykonane z powietrza za pomocą drona . Materiał nagrywany jest za pomocą aparatów DSLR w jakości FullHD oraz gopro 4 black w 2,7k i 4K. Wszystkie pakiety obejmują prace dwóch operatorów oraz dojazd do 50 km.Po ustaleniu terminu i podpisaniu umowy wpłata zaliczki 500 zł.Nośniki: BlU-RAY DVD PENDRIVE , istnieje możliwość umieszczenia materiału na serwerze przez okres jednego miesiąca. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt: 531871034 Istnieje możliwość przystosowania w/w pakietów oraz przygotowanego cennika do indywidualnych potrzeb pary młodej :)

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu