Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Dwóch fotografów to kadry z dwóch perspektyw!

Telefon:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Bielsko-Biała, ogłoszenie oczekuje na aktywację

Wyobraźcie sobie, że Wasz najważniejszy dzień w życiu jest fotografowany jednocześnie z dwóch różnych miejsc, przez dwa różne obiektywy. Dzięki temu otrzymujecie bardzo zróżnicowane i oryginalne zdjęcia, które nie znudzą Was po krótkiej chwili. Podczas przysięgi zarejestrujemy zarówno szczęście pary młodej, jak i łzy wzruszenia rodziców. Wyróżnia nas niepowtarzalny styl reportażu. Staramy się być dyskretni i nie rzucać się w oczy przez co zdjęcia są naturalne i niepozowane. Nasze zdjęcia z zabawy weselnej są bardzo dynamiczne i żywe. Każdy ślub to dla nas nowe wyzwanie, chcemy aby wszystkie zdjęcia były wyjątkowe i bardzo wiernie przedstawiały cały dzień. Bardzo lubimy zamrażać emocje, które potem wzruszają do łez. Cały czas się uczymy lepszych technik i przede wszystkim kochamy to co robimy - rejestrujemy pozytywne emocje! Zazwyczaj pracujemy na terenie .województwa śląskiego i małopolskiego. Naszym celem jest Bielsko-Biała, Katowice, Kraków oraz okolice, ale chętnie odwiedzimy odleglejsze województwa.

Cennik usług Fotograf Bielsko-Biała

Cena 2500 obejmuje dwóch fotografów od przygotowań po plener (może być w innym dniu), album tradycyjny z grawerem wraz z odbitkami (około 100 szt.), płytę z nadrukiem w ozdobnym etui (personalizowanym dla każdej pary osobno), piękny SlideShow oraz minimum 400 zdjęć wysokiej rozdzielczości poddanych odbróbce cyfrowej. Zapytaj o wyższe pakiety!

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu