Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Dj Arek

Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Wrocław, ogłoszenie oczekuje na aktywację

DJ Arek – Twój DJ na wesele i imprezę.

Profesjonalny DJ na wesele to podstawa udanego przyjęcia. Ktoś, kto rozumie specyfikę wesela, umie wyczuć gusta muzyczne gości weselnych, to gwarancja pełni zadowolenia z wesela. Potrzeba tworzenia na bieżąco oprawy muzycznej i wcielanie się w rolę wodzireja i prezentera, nie jest łatwą sprawą, bo nie ma dwóch identycznych wesel, czy dwóch takich samych poprawin. Dlatego wybór odpowiedniego DJ-a do poprowadzenia przyjęcia weselnego, ma ogromne znaczenie dla Państwa Młodych, a w rezultacie również dla gości weselnych i uzyskania miłego wspomnienia tego szczególnego dnia.

Cennik usług Zespół/DJ Wrocław

Orientacyjna cena to 2000zł. Cennik zależy jednak od specyfiki konkretnego zlecenia i życzeń klienta. Cena zawiera oprawę muzyczną i oświetleniową. Dodatkowo na życzenie klienta wykonuję dekorację sali światłem!! Ma to ogromne znaczenie i podnosi walory estetyczne samego przyjęcia weselnego, jak i zdjęć czy filmu, który może być barwny i atrakcyjny w każdym calu, raz na zawsze.

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu