Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Salon fryzjerski Deja Vu

Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Jelenia Góra, ogłoszenie oczekuje na aktywację
Kontakt z Salon fryzjerski Deja Vu

Salon Deja Vu zaprasza do skorzystania z profesjonalnych usług fryzjerskich.

Zdajemy sobie sprawę, że dzień wesela jest szczególnym momentem w życiu każdego człowieka. Naturalnie każda Panna Młoda pragnie wtedy wyglądać zjawiskowo. Odpowiednio dobrana fryzura, kolor włosów, przeprowadzone wcześniej cięcie, zdecydowanie pomoże osiągnąć taki efekt. Pozwalając nam zająć się Twoimi włosami dokonujesz najlepszego wyboru z możliwych. W naszym salonie korzystamy tylko z najlepszych, naturalnych kosmetyków, gwarantując przy tym najwyższą jakość usług.

Oferujemy Państwu zarówno strzyżenie, farbowanie, kreatynowe wygładzanie jak również modelowanie, upinanie koków i okazjonalnych fryzur. Do każdej klientki podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jej życzenia i sugestie. Dlatego dzięki nam Twoja fryzura ślubna będzie wyjątkowa i wspaniała.

W ramach przygotowania przed ślubem w naszym salonie możesz również zrobić hennę brwi i rzęs.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wygodzie naszych klientów, szczególnie uwzględniając potrzeby i brak czasu Panien Młodych, wprowadziliśmy usługę "Przyjazny Fryzjer". Dokładniej oznacza to możliwość dojazdu do klienta. Dzięki czemu całość przygotowań przedślubnych może odbyć się w Twoim domu. Jest to dodatkowa zaleta, gdyż podczas procesu tworzenia fryzury może towarzyszyć fotograf.W ten oto sposób w Twoim domu może powstać przecudny fotoreportaż ślubny z przygotowań Panny Młodej do ślubu.

Specjalnie dla Was mamy jeszcze dodatkowy prezent. Jeśli skorzystasz z naszych usług w dniu swoich urodzin, gwarantujemy 20% rabatu.

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu