Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Bursztynowy Pałac

Telefon:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Strzekęcino, ogłoszenie oczekuje na aktywację

Hotel Bursztynowy Pałac to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc zachodniego Pomorza. To malowniczo położony kompleks hotelowy otoczony przez starannie utrzymany park krajobrazowy. Fascynujące wnętrza pałacu zostały wykończone i umeblowane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Stylowo zachowany wystrój wyróżniają unikatowe detale, podkreślając swą wyjątkowość oraz niepowtarzalność. Bursztynowy Pałac jest miejscem przeplatania się bogatej historii z nowoczesnością i wysokim komfortem. Bajkowe otoczenie sprawia, że jest to idealne miejsce na śluby i wesela. Pragniemy zapewnić Państwa, że dołożymy wszelkich starań, by ten wyjątkowy dzień był pełen radości, uśmiechu i dobrej zabawy wśród najbliższych.

Cennik usług Sala weselna Strzekęcino

Kompleks hotelowy posiada łącznie 62 pokoje w tym 5 apartamentów oferując łączną liczbę 130 miejsc noclegowych. Ponadto goście mogą korzystać z basenu, siłowni, jacuzzi, bilard oraz pałacowego przedszkola dla najmłodszych. Przy rezerwacji powyżej 10 pokoi hotelowych, w prezencie dla Państwa Młodych - Apartament Królewski w noc poślubną gratis oraz rabaty na pokoje hotelowe dla zaproszonych gości. Ceny pokoi: pokój standardowy dwuosobowy 350zł, jednoosobowy 280zł | Pokój superior dwuosobowy 410zł, jednoosobowy 330zł | Apartament Książęcy 550zł | Apartament Królewski 810zł.

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu