Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Biały Pałac

Telefon:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Komórka:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Strona www:
ogłoszenie oczekuje na aktywację
Adres:
Konstantynów Łódzki, ogłoszenie oczekuje na aktywację

Magia dawnej epoki zaklęta w Białym Pałacu to obietnica wesela jakiego nie powstydziliby się królowie. Z myślą o szczególnych wymaganiach Młodych Par, stworzyliśmy sale weselne, których wystrój stanowi synonim luksusu, klasy i elegancji. Cały kompleks otoczony jest ogrodem w angielskim stylu, pełnym rzeźb i fontann, gdzie można udać się na spacer lub wykonać sesję plenerową w trakcie wesela.

Cennik usług Sala weselna Konstantynów Łódzki

Sala Perłowa stanowi odzwierciedlenie delikatności, zmysłowości i wyjątkowego uroku charakterystycznego dla pereł. To także perfekcyjne miejsce na przygotowanie uroczystości weselnej z udziałem nawet 120 gości. Sala Diamentowa to 130 miejsc dla gości weselnych, którzy wzniosą toast za zdrowie Młodej Pary w blasku diamentów, natomiast Sala Królewska to prawdziwa duma Białego Pałacu, gdzie organizowane są przyjęcia dla nawet 220 osób.

Formularz zapytań

Imię i nazwisko
Email
Telefon kontaktowy
Treść zapytania
Podaj sumę cyfr 4 i pięć (antyspam)
Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu