Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

O nas

StrefaWesel.pl

Portal Strefawesel.pl powstał z myślą o wszystkich,  przed którymi stoi wyzwanie zorganizowania  wesela. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom uruchamiamy narzędzie, dzięki któremu w jednym miejscu znajdziecie to, czego potrzebujecie. Za pomocą naszej strony dowiecie się gdzie w Waszej okolicy może odbyć się przyjęcie weselne, skontaktujecie się z zespołem, który chcielibyście aby grał na waszym weselu, czy ustalicie termin z hotelem w którym przenocujecie swoich weselnych gości. Do tego dobierzecie odpowiedni zespół dekorujący, wynajmiecie bryczkę która zawiezie Was przed ołtarz, czy znajdziecie wymarzonego wodzireja dzięki któremu nawet największy ponurak będzie  się doskonale bawił w tym tak wyjątkowym dla Was dniu.

Wiemy, że ogrom przygotowań przedślubnych często przytłacza młodych ludzi. Wiele poszukiwań, wybór odpowiednich ofert,  tak aby Wasze wesele było tym wymarzonym. Dlatego z niezwykłą starannością i pieczołowitością do serwisu będziemy dodawać kolejnych usługodawców, dzięki którym Wasze wesele może być naprawdę wyjątkowe.
 
Jednocześnie bardzo serdecznie zachęcamy do umieszczania ocen usługodawcom z których skorzystaliście. Takie informacje  pomogą innym przy wyborze miejsc i usług do zorganizowania własnego wesela.
Zapraszamy również do śledzenia naszego bloga na którym znajduje się wiele cennych rad dotyczących organizacji ślubu i wesela.

Tymczasem zespół Strefawesel.pl życzy Wam wytrwałości w przygotowaniu idealnego wesela. A w jego trakcie świetnej zabawy, idealnych gości, a na dalsze lata Waszego wspólnego życia dużo radości i szczęścia.

 

Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu