Strefa wesel
Facebook Youtube Twitter
«
  • photo1
  • photo1
»
Reklama w portalu ślubnym
Dekoracje krzeseł weselnych - alternatywa dla pokrowców
[caption id="attachment_963" align="alignleft" width="150"] Dekoracje krzeseł: szarfy[/caption] Zastanawiacie się czy są jakieś inne rozwiązania do ozdobienia krzeseł na sali weselnej niż typowe pokrowce? Na Waszej sali weselnej nie ma doda... czytaj dalej na blogu

Nasze portale

To nasz flagowy portal, skupiających najlepszych usługodawców weselnych w Polsce.  Za jego powstaniem stoi chęć stworzenia miejsca w którym Para Młoda dobierze wszystkie elementy wesela do swoich wymagań i potrzeb. Portal jest wciąż rozwijany i unowocześniany. Kolejno oddajemy dodatkowe funkcjonalności, tak aby nasi klienci mieli jeszcze większą wygodę korzystając z niego. Liczne kategorie wpisów, czytelna i przejrzysta listy wyników wyszukiwania, ciekawa strona oferty, sprawiają, że nasz portal jest chętnie odwiedzany przez Młode Pary.
 
 
Powstał z myślą o nowym pokoleniu, które informacje filtruje w niezwykle szybki sposób, w pierwszej kolejności zwracając uwagę na grafikę. Obecni 20-latkowie przed którymi stoi wyzwanie przygotowania wesela, wszelkich informacji związanych z tym tematem przeszukują w sieci, zazwyczaj za pomocą telefonu komórkowego. Dla nich liczą się krótkie, zwięzłe informacje, a tym co przyciąga ich uwagę są ciekawe zdjęcia. Dlatego portal Sluby.org stawia na nowoczesność i opiera się przede wszystkim na zdjęciach umieszczanych w ofertach usługodawców weselnych.
 
 
To portal, który jest w przygotowaniu. Na tym serwisie każdy usługodawca weselny będzie mógł umieszczać swoje specjalne oferty takie jak promocje, wolne terminy i tym podobne.
 
 
To serwis który mamy zamiar oddać do użytku w następnej kolejności.

 

Copyright © 2014 - 2019 StrefaWesel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Menu