Weselny koszyczek pomocy w nagłych wypadkach.

Źródło: foter.com

Źródło: foter.com

Cóż to takiego jest ten weselny koszyczek pomocy w nagłych wypadkach? O tym za chwilę. A teraz spróbuj sobie przypomnieć jak sama nie raz byłaś gościem weselnym.
Czy nie zdarzyło Ci się ani razu podrzeć rajstop i nie mieć żadnych w zapasie? Czy nie raz nie zapomniałaś w pośpiechu zabrać zapasowych wsuwek? A może zupełnie niespodziewanie dostałaś okres i musiałaś szybko uciekać z imprezy, bo akurat nie miałaś żadnej podpaski przy sobie? Uwierzcie mi, takie sytuacje na weselach to norma. Przy dużej liczbie gości zawsze wydarzy się nieoczekiwana sytuacja w której okaże się, że nie zabraliśmy rzeczy, które akurat byłyby potrzebne.

Do tego właśnie służy weselny koszyczek pomocy w nagłych wypadkach. To koszyk do którego wkładamy rzeczy, które naszym zdaniem mogą pomóc naszym gościom weselnym w nagłych i niespodziewanych sytuacjach.

Do koszyczka oczywiście można włożyć wszystko to co uważamy za stosowne.

Poniżej przedstawiamy naszą listę:
- plastry
- bandaż
- igła i nitka w różnych kolorach
- agrafka
- podpaski/tampony
- wkładki higieniczne
- grzebień
- lakier od włosów
- spinki/ gumki do włosów
- rajstopy (czarne i opalone)
- bezbarwny lakier do paznokci
- dezodorant w sprayu damski i męski
- chusteczki higieniczne
- chusteczki nawilżające
- tabletki na ból głowy
- tabletki na kaca
- krople żołądkowe
- pasta do zębów
- kilka szczoteczek do zębów
- bezbarwna pasta do butów

Gdzie umieścić weselny koszyczek pomocy w nagłych wypadkach?
Na pewno sale na wesele nie są dobrym miejscem na koszyczek. Powinno to być miejsce z jednej strony dostępne i widoczne dla wszystkich gości. Z drugiej strony dobrze żeby było w dość ustronnym miejscu aby korzystanie z niektórych gadżetów znajdujących się w koszyczku nie było zbyt krępujące. Poza tym najlepiej aby był poza zasięgiem dzieci. Najlepiej umieścić go w toalecie na półce lub wieszaku.

Ten wpis opublikowano w kategoriach Impreza weselna. Dodaj do zakładek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>