Ślub Georga Clooneya

Źródło: http://www.plotek.pl/

Źródło: http://www.plotek.pl/

Od kilku dni cały świat kolorowych gazet i plotkarskich portali żyje niezwykłym wydarzeniem. Etatowy kawaler Hollywood George Clooney właśnie się ożenił.
Jesteście ciekawi jakiej dziewczynie udało się zaciągnąć do ołtarza tego, uwielbianego przez setki tysięcy kobiet, aktora? Zastanawiacie się jak wyglądała Panna Młoda i jak sam Clooney prezentował się na własnym ślubie?

Otóż wybranką Georga Clooneya jest Amal Alamuddin. Piękna i zmysłowa prawniczka, która niezwykła urodę zapewne zawdzięcza swoim libańskim korzeniom.
Para wypowiedziała sakramentalne „tak” w niezwykle romantycznym miejscu, w otoczeniu swoich wiernych przyjaciół. Na miejsce ślubu wybrali bowiem urokliwą Wenecję. Na ślub zjechało się mnóstwo światowej sławy aktorów i artystów. Wśród gości był między innymi Adnrea Bocelli, Matt Damon, Bono. Nie zabrakło oczywiście najlepszego kumpla Clooneya – Brata Pitta wraz z małżonką.

Pierwsze zdjęcia nowej pary Hollywood już się ukazały w amerykańskich gazetach People i Hello. Wiemy że Pani Młoda miała na sobie delikatną, piękną i jednocześnie romantyczną suknię ślubną. Ubranie to zostało zaprojektowane przez Oscara de la Renta. Ta koronkowa suknia dodatkowo została ozdobiona perełkami. Całości ubioru dopełniał długi welon. Sam Clooney z kolei ubrany był w garnitur od Armaniego.

Ten wpis opublikowano w kategoriach Śluby celebrytów. Dodaj do zakładek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>