Najpopularniejsze filmy o weselach

Źródło: stopklatka.pl

Źródło: stopklatka.pl

Jesteście ciekawi jak filmowcy podejmują tematykę wesel? Jak w filmach przebiega proces zaślubin i weselnej zabawy? Szukacie inspiracji na swoje wesele, wystroju na sale weselne itd.?
A może po prostu chcecie trochę się odstresować, pośmiać i zobaczyć perypetie Młodych Par w weselnych filmach komediowych? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie najbardziej popularnych filmów weselnych.

1. Moje wielkie greckie wesele

To piękna i zarazem śmieszna historia o nieposłusznej córce, która najpierw wbrew oczekiwaniom innych, zamiast na ślubnym kobiercu ląduje na studiach. Jak by tego było mało, w końcu kiedy się zakochuje i marzy o wyjściu za mąż, okazuje się, że jej życiowy wybranek jest Amerykaninem, co jest nie do przyjęcia dla jej konserwatywnej greckiej rodziny. Kto nie widział, musi zobaczyć!

2. Cztery wesela i pogrzeb

Doskonały film dla wszystkich zagorzałych i zatwardziały kawalerów, którym wydaje się, że strzała amora ich nigdy nie dosięgnie. Opowieść w tej komedii romantycznej udowadnia jednak, że nawet Ci którzy do tej pory nie planowali nigdy wstępować w związek małżeński, zakładać rodziny itd po poznaniu odpowiedniej osoby diametralnie zmieniają zdanie. Problem tylko czy ta druga osoba na pewno zgodzi się na budowanie trwałego związku? Musicie koniecznie zobaczyć ten film!

3. Mamma mia!

To fantastyczny zekranizowany musicalu o tym samym tytule. Wesoła opowieść o przygotowaniach do ślubu młodziutkiej Sophie i przystojnego Skya. Film przeplatany jest wstawkami muzycznymi w wykonaniu aktorów. Piękne piosenki Abby wyśpiewywane na urokliwej wyspie greckiej nadają filmowi przyjemne tło do opowieści o miłości. Nie tylko między przyszłą Młodą Parą, ale również mama panny młodej i jej byłymi kochankami… W film bowiem wplecione jest historia poszukiwań ojca Panny Młodej.

4. American Pie: Wesele

Kontynuacja serii doskonałych komedii o Amerykańskich nastolatkach. W tym odcinku filmowy Jim postanawia poprosić o rękę swoją partnerkę, rudowłosą Michelle, z którą spotyka się już od dłuższego czasu. Po szybkiej zgodzie dziewczyny, przygotowania do ślubu ruszają pełną parą. Po latach paczka przyjaciół znowu spotyka się wspólnie. I tym razem oczywiście nie obędzie się bez wpadek, zabawnych scen, nieporozumień. Jednym słowem mówiąc kupa śmiechu gwarantowana.

Ten wpis opublikowano w kategoriach Tematy ogólne. Dodaj do zakładek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>