Jak zdobyć rozmiar pierścionka zaręczynowego?

Źródło: foter.com

Źródło: foter.com

Tym razem wpis tylko dla Panów. Wszystkie Panie proszone są o nie czytanie tego postu gdyż grozi to przejrzeniem planów Waszego przyszłego męża. A wtedy nic z niespodzianki zaręczynowej. Temat ten bowiem poświęcimy podstępnemu wykradzeniu rozmiaru palca. Wielu Panów ma ten problem, chcą się oświadczyć, kupić idealny pierścionek tak żeby oczarować swoją przyszłą żonę. Jak mają tego dokonać skoro nie znają rozmiaru pierścionka?

Panowie, mamy na to kilka rad:

Najprościej jeśli Twoja przyszła żona nosi pierścionki, wtedy masz kilka opcji do wyboru. Pamiętaj jednak, że jeśli dokonujesz pomiarów na pierścionku Twojej dziewczyny to najpierw zaobserwuj kilka istotnych szczegółów. Po pierwsze na którym palcu nosi ten pierścionek? Czy nie jest on na nią za luźny? Czy nie jest troszeczkę za mały, a dziewczyna codziennie na siłę wpycha go na palec? Czy pierścionek na pewno nosi, czy tylko może leży w jej szkatułce na biżuterię, bo jest nieodpowiedniego rozmiaru? Jeśli już zdobędziesz te informacje, masz na oku idealny pierścionek z którego można zdjąć miarę wtedy do dzieła. Oto pomysły jak można skorzystać z takiego pierścionka:

1.Ukradnij
Najlepiej byłoby podkraść pierścionek który nosi Twoja dziewczyna i zanieść go do jubilera. Tam znawca wymierzy pierścionek i wtedy będziesz już doskonale wiedział jaki rozmiar pierścionka potrzebujesz.Jeśli jednak dziewczyna szybko zauważyłaby zniknięcie swojej ulubionej biżuterii, masz jeszcze kilka opcji do wyboru. Patrz poniżej.

2. Zmierz średnice pierścionka.
Wykorzystaj nieuwagę swojej dziewczyny np. jak myje naczynia, gotuje obiad, bierze prysznic itd. Weź jej pierścionek i linijką, suwmiarką lub podobnym narzędziem, dokładnie zmierz średnicę jej pierścionka. Z takimi danymi udaj się do jubilera.

3. Zrób obrys pierścionka. Jeśli narzędzia do mierzenia nie goszczą w Waszym domu lub nie masz dogodnego momentu żeby przeprowadzić taką operację, możesz w inny sposób sprawdzić jaki rozmiar palca ma Twoja ukochana. Złap do ręki kartkę i długopis. Na kartce połóż pierścionek i dokładnie zrób jego obrys po wewnętrznej stronie. Jubiler na pewno pomoże dobrać odpowiedni rozmiar przykładając pierścionki do miary którą przyniesiesz.

4. Przymierz pierścionek do swoich palców. Złap pierścionek swojej dziewczyny i zacznij mierzyć na swoje palce. Najczęściej kobiece pierścionki pasują na najmniejszy męski palec. Zobacz do którego momentu zdołałeś wcisnąć pierścionek na swój palec. Możesz sobie nawet dyskretnie zaznaczyć to miejsce długopisem. Po takich miarach najlepiej od razu biegnij do jubilera, żeby nie zapomnieć miejsca w którym dokładnie pierścionek pasuje.

Co zrobić jeśli Twoja dziewczyna nie nosi biżuterii, a w szczególności pierścionków? Jak wtedy zdobyć rozmiar jej paluszka na którego chcesz włożyć zaręczynowy pierścionek? I na to mamy kilka pomysłów. Sam oceń który najbardziej pasuje do Ciebie:

1. Na śpiąco.
Wieczorem kiedy Twoja partnerka zaśnie mocnym snem zmierz jej palec. Możesz do tego użyć kawałka papieru, którym owiniesz jej palec, a miejsce kiedy dwa końce papieru się zetkną oznaczysz długopisem. Możesz to również zrobić za pomocą sznurka, drucika itd.

2. Przymierz jej dłonie do swoich.
Niby to bawiąc się, leniwie złap ją za rękę i zacznij się bawić jej dłońmi. Poprzykładaj swoją rękę do jej, porównaj jaki mniej więcej ma palec serdeczny. Czy np. wielkością nie odpowiada Twojemu małemu palcowi? W ten sposób mniej więcej ocenisz rozmiar pierścionka.

3. Na tymbarka.
Wybierzcie się na jakiś piknik, spacer itd. Kup tymbark i niby dla zabawy zacznij przymierzać obrączkę z tymbarka, głośno komentując na który palec Tobie się mieści. Zażartuj sobie, że ona też może zmierzyć, zaśmiej się, że pewnie ma grubsze palce niż Ty i na pewno nie będzie pasował na żaden jej palec. Co prawda takie spostrzeżenia nie pozwolą dokładnie poznać rozmiaru palca dziewczyny, ale będziesz miał przynajmniej mniej więcej pogląd na pierścionki jakie na pewno nie będą jej pasować.

4. Wykorzystaj jej najlepszego kolegę.
Poproś jej najlepszego kolegę, brata, tatę itd. aby poprosił ją o pomoc w poszukiwaniu prezentu dla swoje żony czy dziewczyny. Niech uda się z nim do jubilera niby pomagając mu wybrać najładniejszy pierścionek. Niech przymierzy ich kilka, a kolega dyskretnie zapamięta jaki rozmiar najlepiej na nią pasował.

5. Wtajemnicz jej koleżanki i przyjaciółki.
Poproś je, aby na kolejnym babskim spotkaniu, poruszyły temat pierścionków, puchnięcia palców itd. Wiecie, takie typowe babskie gadanie, że jednej palce puchną i jej pierścionki już się nie mieszczą na rękę. Niech tak poprowadzą rozmowę, żeby dziewczyna sama przymierzyła pierścionki koleżanek. A jej przyjaciółki niech obowiązkowo zapamiętają, który pierścionek był dla niej idealny. Możesz też namówić dziewczyny żeby wybrały się na babskie zakupy, a jednym z obowiązkowych miejsc będzie jubiler, gdzie dziewczyny przymierzają pierścionki.

6. Pierścionek na inną okazję.
Jeśli do zaręczyn jeszcze masz trochę czasu, a wszystkie inne pomysły wyłudzenia rozmiaru palca zawiodły, możesz po prostu kupić swojej dziewczynie pierścionek na inna okazję. Np fajny srebrny pierścionek na urodziny. Możesz ją zaprosić do jubilera i razem wybierzecie coś ciekawego albo po prostu kupić jej jeden na oko. Jeśli będzie za mały, za duży to zawsze można go zwrócić lub wymienić. Dzięki temu przećwiczysz już kupowanie pierścionka i co najważniejsze poznasz rozmiar jej palca.

7. Obrączki miłości.
Koniecznie chcesz wiedzieć jaki dokładnie rozmiar palca ma Twoja dziewczyna? Wymyśl na walentynki lub jej urodziny prezent – kupno identyczny obrączek które symbolizowałby Waszą miłość. Przekonaj dziewczynie, że chcesz abyście mieli takie same obrączki na palcach. Wytłumacz, że dzięki tej obrączce będziesz się czuł jakbyś zawsze ją miał przy sobie, a jednocześnie chciałbyś aby ona przy sobie też cały czas miała coś od Ciebie. Jeśli udacie się razem do jubilera, dokładnie zapamiętaj rozmiar jej obrączki.

8. Pierścionek na żarty.
Jeśli do planowanych zaręczyn jest jeszcze sporo czasu, a mimo to nie chcesz kupować jakiegokolwiek pierścionka swojej dziewczynie, żeby nie poczuła się urażona, że to np. pierścionek urodzinowy a nie zaręczynowy, możesz jeszcze zaaranżować fikcyjne zaręczyny. Jak będziecie na wakacjach, wyjeździe, czy w centrum handlowym gdzie stoją automaciki z pierścionkami, kup jej jeden taki. Dla żartów czyli np. w nagrodę, za zdany egzamin,, upieczone ciasto, pyszny obiad itd. Takie pierścionki z automatów najczęściej rozsuwają się, dzięki czemu zawsze mogą się dostosować na palec dziewczyny. Jak już go dostosuje do swojego rozmiaru, to będziesz mógł zdjąć z niego miarę.

9. Fikcyjne zaręczyny albo test znajomości pary.
Brzmi ciekawie? Jeśli macie zaufaną paczkę przyjaciół, często się spotykacie i wymyślacie wspólne zabawy, wtajemnicz kilka osób w swój szalony plan. Poproś aby ktoś zaproponował zabawę np. w stare i znane „kuku na rozkazy”, gdzie dla Ciebie ktoś wyznaczy zadanie oświadczenia się swojej dziewczynie. Wykorzystać do tego możesz pierścionek którejś koleżanki. Zapamiętaj tylko dokładnie, który pierścionek, której koleżanki najlepiej pasował Twojej dziewczynie. Inną zabawą może być test znajomości pary, gdzie jednym z pytań będzie jaki rozmiar pierścionków nosi Twoja dziewczyna. Ty udzielasz odpowiedzi, a ona Ciebie poprawia, jednocześnie zdradzając Ci tajemnice jaki faktycznie ma rozmiar palca.

Ten wpis opublikowano w kategoriach Tematy ogólne. Dodaj do zakładek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>