Gdzie wybrać się w podróż poślubną?

Szukacie pomysłów na swoją podróż poślubną? Zastanawiacie się gdzie moglibyście spędzić Wasz „miesiąc miodowy”? Myślicie nad fajnym i niebanalnym miejscem ale zastanawiacie się gdzie szukać miejsc noclegowych, biletów lotniczych itd.? Jeśli tak, to świetnie trafiliście. Tym wpisem otwieramy bowiem nowy cykl artykułów pod tytułem – „Gdzie wybrać się w podróż poślubną”.

Na pierwszy wpis w tej kategorii postanowiliśmy wybrać miejsce w Polsce, które o każdej porze roku urzeka swoim pięknem. Nie jest to jednak standardowy kierunek wybierany przez Młode Małżeństwa. Mowa o Bieszczadach – cudownym zakątku naszego kraju.

Bieszczady to miejsce dla osób, które w swojej podróży poślubnej pragną ciszy i spokoju, a jednocześnie są złaknione wędrówek po polskich cudownych szlakach, pięknych widoków oraz spotkań z wyjątkowymi ludźmi. Magiczne Bieszczady szczególnie intrygują jesienią, kiedy przybierają szaty tysiąca barw.

biesczady2

Noclegi
Noclegi w najbardziej popularnych miejscowościach Bieszczad, takich jak Wetlina czy Ustrzyki Górne, bez większego problemu znajdziecie poprzez popularne serwisy noclegowe takie jak booking.com czy eholiday.pl
Ceny zaczynają się od 30 zł za nocleg.

Co warto zobaczyć?
Będąc w Bieszczadach przede wszystkim trzeba przejść się po górskich szlakach z których roztacza się przepiękny widok nie tylko na Polskę ale również Ukrainę i Słowację. Obowiązkowym punktem bieszczadzkich turystów będzie wejście na Tarnicę – najwyższy szczyt Bieszczad. Doskonałym pomysłem dla młodego małżeństwa jest również podziwianie zachodu słońca na Połoninie Caryńskiej lub Wetlińskiej.

Niezapomnianym wrażeniem może być również spacer po Zaporze Solińskiej czy zwiedzanie Muzeum Budownictwa w Sanoku.

Ten wpis opublikowano w kategoriach Tematy ogólne. Dodaj do zakładek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>