Animator dla dzieci na weselu

Źródło: http://www.ido.mu

Źródło: http://www.ido.mu

Zapraszasz na swoje wesele dużo dorosłych wraz z ich małymi dziećmi? To doskonały pomysł, gdyż dzieci wnoszą w ten dzień dodatkową dozę radości.
Każdy przecież pragnie bawić się i cieszyć swoim szczęściem w gronie całej rodziny. Martwisz się jednak, że pociechy szybko się znudzą weselną zabawą, a przez to wraz z rodzicami szybko opuszczą imprezę?
Chcesz aby rodzice tych dzieci bawili się spokojnie bez obaw o swoje maluchy? Może warto pomyśleć o animatorze?

1. Kim jest animator dla dzieci na weselu?
Animator na weselu to wykwalifikowana osoba, która zorganizuje czas dla najmłodszych podczas weselnej zabawy. Zajmie się dziećmi tak, że nie będą musiały kręcić się wśród dorosłych.

2. Jak wyglądają takie animacje?
Każdy z animatorów ma swój własny standard pracy. W większości jednak, te kilka godzin z dziećmi spędzają organizując im różne gry i zabawy. Może to być zarówno rysowanie, malowanie twarzy, gry planszowe, tańce jak również inne zabawy.

3. Jaki jest koszt animacji na weselu?
Koszty wynajęcia animatora uzależnione są od kilku czynników. Przede wszystkim od długości trwania animacji oraz liczby i wieku dzieci oddanych pod opiekę animatora. Im więcej dzieci o bardziej zróżnicowanym wieku, tym wyższe będą koszty opieki.
Podstawowe opłaty to 300 – 500 zł za 2-3h animacji. Zazwyczaj dodatkowym opłatom podlegają takie usługi jak np. położenie dziecka spać.

4. Co uwzględnić przed podjęciem decyzji?

Zanim wynajmiemy animatora na wesele warto upewnić się czy rodzice na pewno przyjdą na wesele z maluchami. Być może będą woleli zostawić swoje pociechy w domu pod opieką kogoś z rodziny.
Wystarczy więc przed weselem skontaktować się z naszymi gośćmi i o to zapytać. Można również podobną prośbę o potwierdzeniu przybycia dzieci załączyć do zaproszenia ślubnego.
Należy również sprawdzić czy sala weselna, w której organizujemy ślub posiada dodatkową salę, pomieszczenie czy pokój w którym animator będzie mógł zająć się dziećmi. Sama sala weselna nie jest raczej dobrym miejscem do opieki nad dziećmi, szczególnie tymi małymi.

5. Zalety wynajęcia animatora

  • Dorośli bawią się spokojniej wiedząc, że ich dzieci są pod dobrą opieką.
  • Dzieci nie kręcą się wśród weselnych stołów, gdzie kelnerzy noszą ciepłe jedzenie i napoje.
  • Dzieci maja fajna zabawę w gronie rówieśników.
  • Dzieci mimo wszystko są w pobliżu rodziców.
  • Goście weselni, którzy przyszli na wesele ze swoimi pociechami, nie muszą wracać do domu tak szybko ze względu na dzieci.
Ten wpis opublikowano w kategoriach Impreza weselna. Dodaj do zakładek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>